افزونه Search Meter – کاربران چه چیزهایی را در سایت شما جستجو کرده اند

یکی از مفید ترین افزونه‏هاییه که هر مدیر سایتی باید روی وردپرسش نصب کنه، فکر کنید که مثلا فروشگاه اینترنتی دارید، با این افزونه میتونید مطلع بشید کاربران چه چیزی رو توی سایت شما جستجو کردن و آیا شما اون محصول رو در اختیار دارید یا لازمه فورا برای از دست ندادن کاربر تهیه‏ش کنید ؟ همینطور سایتهای آموزشی و علمی و مقاله و غیره هم میتونن از این روش استفاده کنن.

هر مدیری با کمی وقت گذاشتن میتونه از این افزونه مفید به نفع سایتش استفاده کنه و بازدید سایتش رو بالا ببره

نکته : این نوشته رو قبلا در سایت اعتماد به نفس منتشر کرده بودم، اما منتقلش کردم به اینجا و به همین دلیل زیر تصاویر لینک اعتماد به نفس گذاشته شده


در صفحه افزونه که در منوی پیشخوان شما اضافه میشه میتونید اطالاعات جستجوهای امروز و دیروز، یکهفته قبل و همچنین تا یکماه قبل رو ببینید و 100 و 500 جستجوی اخر هم در برگه های صفحه افزونه لحاظ شده تا اطلاعات خاصی از چشم شما دور نمونه، تمام نتایج جستجو با ساعت و تاریخ دقیق در اختیار شما قرار میگیره.

صفحه افزونه search meter

اگر نام صفحه افزونه که بصورت انگلیسی نوشته شده باعث میشه بنوعی نازیبایی در منوی وردپرستون بوجود بیاد میتونید با افزونه ” Menu Editor ” ویرایشش کنید و نامش رو فارسی کنید

اسکرین شات

همچنین در برگه تنظیمات این افزونه هم میتونید تنظیم کنید که چه افرادی که به مدیریت دسترسی دارن بتونن نتایج جستجو رو ببینن و یا چه نتایجی در لیست ثبت نشن.

دانلود افزونه ارسال نظر

*

code

2 نظر

  1. با تشکر ازمطالب خوبتون