افزونه شمارنده لایک و دیسلایک کامنتهای وردپرس

با افزونه Like Dislike Counter کامنتهای سایت وردپرسی شما مانند سایتهای خبری دارای دکمه دوست داشتن و دوست نداشتن ( لایک و دیسلایک ) میشود، برای نوشته هایی با تعداد کامنت زیاد که حول و حوش مباحث خاصی بحث میشود این دکمه ها کارایی خود را بیشتر نشان خواهند داد.

فرض کنید کاربری نظرش کاملا با نظر بعضی کاربران قبلی یکیست و حوصله دوباره نوشتن همان حرفهای تکراری را ندارد، با یک لایک ساده حمایتش را از نظر بعضی کاربران اعلام میدارد و بدینوسیله به دیگران میفهماند که با وی همنظر است یا برعکس ، مخالفتش را بدون زحمتی با شخصی اعلام میکند.

لایک و دیسلایک کامنت وردپرس

با این افزونه شما میتوانید دو دکمه لایک و دیسلایک را همراه با شمارنده هر کدام از دکمه ها در کامنت ها قرار دهید، تنها مشکلی که در افزونه وجود دارد نداشتن تنظیمات دقیق در صفحه تنظیمات میباشد، بعنوان مثال با فعال کردن افزونه؛ دکمه های لایک علاوه بر کامنت ها در زیر متن اصلی نوشته شما هم قرار میگیرد و شما بصورت عادی قادر نیستید که به افزونه بفهمانید لازم نیست زیر نوشته اصلی هم قرار بگیرد و باید با غیر فعال کردن قرارگیری خودکار دکمه ها، با استفاده از کد مخصوص و ویرایش comments.php خودتان دستی دکمه ها را فقط در زیر کامنتها قرار دهید.

کدهای مورد نظر برای هر دکمه و هر بخش در صفحه تنظیمات افزونه نوشته شده است.
برای مشاهده کد ها تیک اول صفحه تنظیمات افزونه را بزنید؛ همچنین برای تغییر نام دکمه ها هم از صفحه تنظیمات میتوانید تغییرات را انجام دهید

صفحه افزونه + دانلود

و همچنین بخوانید :   افزودن زمینه دلخواه در وردپرسارسال نظر

3 نظر

  1. دامون گفت:

    سلام
    کارت عالیه، چند روز بود دنبال آموزش وردپرس به زبان فارسی بودم ، می تونی کل مطالب ورد پرس رو به ایمیلم بفرستی ؟
    ممنون می شم

  2. مهدی گفت:

    عالی بود ، ممنون