روش رفع محدودیت زمانی در بازی Angry Birds Stella

اگر اهل بازی کردن با گوشی باشید حتما نسخه جدید بازی پرندگان عصبانی رو با عنوان Stella دیدید، بازی ای فوق العاده خوش ساخت و جذاب برای هر سن و قشری و بسیار هم سرگرم کننده و بکار گیرنده فکر.

پرندگان عصبانی استلا

چیزی که تو این بازی گاهی اذیت میکنه اینه که بعد از گذشتن از چندین مرحله دسترسی شما محدود میشه و بهتون این پیام رو میده که شما مثلا تا یک ساعت نمیتونید وارد مرحله بعدی بشید مگر اینه که این مقدار سکه بخرید، و این محدودیت در مراحل بالاتر بیشتر میشه مثلا تا ۵ ساعت اجازه بازی کردن به شما نمیده تا برید و سکه بخرید. ممکنه شما به مقداری که سکه نیاز داره سکه داشته باشید و مراحل رو باز کنید اما اینم در نظر بگیرید که بسیار محدود سکه در اختیار شما میزاره و به عناوین مختلف سکه ها رو جاهای دیگه ازتون میگیره.

پرندگان عصبانی استلا

من بار اول زمان خوابم بود این مشکلو نادیده گرفتم و بازی رو بستم و خوابیدم اما بار دوم وقتی گفت ۵ ساعت درست در جایی بودم که باید وقتمو یجوری سپری میکردم و چه راهی بهتر از این بازی خوش ساخت

راهی که به نظرم رسید این بود
وارد تنظیمات گوشی شدم و تاریخ گوشی رو یک روز به جلو بردم و بصورت ناباورانه ای بازی فورا یه پیام فرستاد که هم اکنون مراحل بالاتر باز شده و میتونید بازی کنید، چی از این بهتر.

یکی از نکات مثبت این بازی نسبت به نسخه های قبل موزیک و صدا گذاری کارکترهاس که شاد و خلاقانه ست و همچنین گرافیک دوست داشتنی و متفاوت نسبت به بازی های قبل و اگر مثل قبلترهای من فکر میکنید چرا پرنده های عصبانی هی نسخه جدید میده و ممکنه بازی تکراری باشه باید بگم تمامی کارکترها عوض شدن و نحوه حمله به خوکهای متجاوز هم بسیار متفاوت و دو مرحله ای شده و باید بیشتر از نسخه های قبل تمرکز کنید تا بتونید از پس مراحل بر بیاید.

و همچنین بخوانید :   کنترل کامل فرزندان و کاربران هنگام کار با رایانه

اگر این بازی رو ندارید از لینک زیر میتونید دانلودش کنید

دانلود بازیارسال نظر